LindEducation - För både kropp och själ
Hitta din 3D-tränare

3D Funktion, personlig tränare Anna Lennartsdotter Lindbom
Utbildningar i Tribalyoga, Vinyasa Yoga, Pilates, Core AwarenessAtt hitta duktiga tränare kan vara ganska svårt och intresset för tränare som är utbildade inom 3D Funktion gör det ännu lite mer besvärligt att hitta den man söker. Jag är stolt över att känna många av dessa fantastiska eldsjälar och skulle utan tvekan själv anlita vem som helst av dem! 
Den här listan uppdateras kontinuerligt så även om det i dag inte står med någon i din närhet så kan det löna sig att titta en annan dag. 
Samtliga 3D-tränare har gått minst 3 moduler och många har gått de grenspecifika. En del tränare arbetar i flera städer och finns då med under respektive stad.

Askersund
-Karolina "Lina" Evensen, 0709-380088, pt-carolina@hotmail.com 

Borås
-Mia Frizell; 0733-906343, mia@optimal-traning.se, www.optimal-traning.se

Falun
-Jesper Gillerås; 0731-589942, jespergilleras@gmail.com, www.gilleras.com
- Pernilla Nord; 0708-451597, pernillanord.pt@gmail.com, www.tranamedsikkinikks.wordpress.com

Gävle
-Maria Apel; 0701-015859, maria@mamovement.se,www.mamovement.se

Göteborg
-Anton Arin; 0736-728226, anton.arin@gmail.com, www.viscus.se
-Carl-Johan Ahlström; calle@ubfit.se, www.ubfit.se
-Linn Lundborg; 0709-544536, linn.lundborg@sats.se, Sats Sisjön

Jönköping
-Anton Arin; 0736-728226, anton.arin@gmail.com, www.viscus.se
-Frida Lundström, 0738-058080, fridastraning@gmail.com, www.fridastraning.se
-Patric Stålbark, 0737-770717, info@psperfomancefitness.se, pstalbark@hotmail.com

Karlsborg
-Karolina "Lina" Evensen, 0709-380088, pt-carolina@hotmail.com 

Kristianstad
-Dag Wenström; 0705-235564, dagge@traningcentret.se, www.powerfit.se

Lidköping
-Frida Lundström, 0738-058080, fridastraning@gmail.com, www.fridastraning.se

Linköping
-Camilla Rehn; 0709-485508, camilla@frisk-sverige.se, www.frisk-sverige.se
-Malin Johansson; 0736-974655, johansson.s.malin@gmail.com, Actic Linköping

Norrtälje
-Niklas Andersson; 0734-297699, niklas1@me.com

Skara
-Frida Lundström, 0738-058080, fridastraning@gmail.com, www.fridastraning.se

Stockholm, city
-Anders Carbonnier; 0703-368535, coachcarbo@gmail.com, Nybrogatan 58

Stockholm, södra
-Fredrik Qvarnström, 0703-678890, fabfredrik@gmail.com, www.fabuleux.se

Sunne
-Henric Persson; 070-9791532, henric@klubbelva.se, www.klubbelva.se

Söderhamn
- Åsa Lemberg; 0703-702980, asa@pulstraning.nu, www.pulstraning.nu 

Södertälje
-Jonny Johansson; 0701-575760, jonnyjohansson_5@hotmail.com

Vara
-Frida Lundström, 0738-058080, fridastraning@gmail.com,  www.fridastraning.se

Visby
-Frida Johansson; 0707-655003, frida@halsanpagotland.se, www.halsanpagotland.se 

Västerås
-Maria Karlbom Andersson; 0704-220136, maria@happy-training.se, www.happy-training.se
-Rebecca Schwartzman; rebecca.schwartzman@hotmail.com

Örebro
-Mattias Ögren; 070-3882559, mattias@xplorefitness.se, www.xplorefitness.se

Örnsköldsvik
-Tobias Göransson; 0705-543479, tobiasalander79@gmail.com, Åvägen 18 
-Andreas Domeij; 0703-160308, andreas@1life.se, www.1life.se  

Östersund
-Mathias Hednoff, 0730-711555, info@mathiashednoff.se,www.mathiashednoff.se